طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت اختصاصی | طراحی فروشگاه اینترنتی

چرا طراحی سایت سفارشی ؟

طراحی سایت اختصاصی و سفارشی مانند خانه‌ ای می باشد که دقیقاً مطابق با نیاز و نظر صاحب آن طراحی شده است. اگر تمایل دارید طراحی وب سایت شما دقیقاً مطابق با نقشه و نیازتان باشد و یا وب سایت بزرگ و پیچیده ای در نظر دارید که بسته‌های پیشنهادی ما قادر به رفع نیاز شما نیستند، با ما در این مقاله همراه باشید.

آنچه در این مقاله می خوانید ...

طراحی سایت اختصاصی

وب سایت‌های اختصاصی اصولاً وب سایت‌هایی با عملکرد خاص هستند که نیاز به کد نویسی و طراحی از ابتدا دارند. برای شروع طراحی سایت اختصاصی و سفارشی نیاز به طرح عملیاتی وب سایت (proposal) می باشد. این بدان معناست که شما باید بدانید نیازتان از سایت چه بوده و چه امکاناتی را می خواهید درون آن قرار دهید و حتی این که کاربران سایت شما چگونه می توانند خواسته های خود را از سایتتان دریافت کنند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه یک از ساده ترین راه ها برای ارتباط بین شما و مشتریان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می باشد در این نوع فروش نیاز به تهیه تعداد زیادی کالا و انبار کردن آن ها نیست . در سود اوری فروش آنلاین شکی نیست با کسب آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید از مزایای مختلف آن استفاده کنید.

خدمات بهتر برای مشتریان

پاسخ گویی همزمان به تعداد زیاد مشتریان کاری سخت و تقریبا غیر ممکن می باشد اما در طراحی فروشگاه اینترنتی می توانید اطلاعات مفیدی برای مشتریان خود قرار دهید. در آن واحد تعداد زیادی از محصولات را به مشتریان خود ارائه کنید.

فروش 24 ساعته

در بسیاری از کسب و کار ها به اجبار فروش در بازه زمانی خاصی انجام می گیرد . در صورتی که با طراحی فروشگاه اینترنتی می توانید فروش و خدمات خود را 24 ساعته به مشتریان خود ارائه کنید.

هزینه پایین راه اندازی

کم بودن هزینه راه اندازی یکی از مزایای فروش انلاین است نبودن هزینه مکان و نیاز به تعداد محدودی کارمند را نیز می توانیم به آن اضافه کنیم. با هزینه خیلی کمی یک وب سایت طراحی و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

حذف فاصله

در فروش آنلاین فاصله فروشگاه شما تا مشتریان تنها یک کلیک است. از همه مهم تر اینکه سفارش ها و پرداخت ها به صورت آنی صورت می گیرد.

گستردگی بازار فروش

با داشتن فروشگاه اینترنتی از قید و بند مکان آزادید، کسب و کار خود را در محیطی به گستردگی یک کشور معرفی کنید.

ارتباط موثر با مشتریان

مزایای طراحی سایت اختصاصی

تمرکز بر روی امکانات مورد نیاز سایت

با ایجاد یک وب سایت سفارشی و اختصاصی تمرکز کد نویسی بر روی امکانات مورد نیاز سایت خواهد بود و موارد غیر لازم در کد نویسی حذف می گردد.

بهینه شدن سایت از لحاظ سرعت ، سئو و امنیت

زمانی که کد نویسی به صورت اختصاصی انجام می گیرد و فقط موارد لازم در سایت قرار داده می شود سایت سبک تر ، سریع تر و بهینه تر خواهد شد.

ایجاد تفاوت، رزومه قوی و برند سازی

با ایجاد یک وب سایت با شمایل متفاوت همواره در ذهن مشتریان مانده و این امر باعث برند سازی شده و به عنوان یک برند متفاوت از شما یاد خواهد شد.

ایجاد ارتباط موثر با مشتریان

مشتریان وب سایت های اختصاصی با توجه به عادت و راحتی کارکردن با آن ها همواره برای رفع نیاز خود ابتدا به این سایت ها مراجعه می کنند.

مراحل طراحی سایت اختصاصی

1. آماده سازی طرح اولیه قالب (PSD) و تبدیل آن به قالب خام

طرح اولیه قالب سایت را با توجه به ux و ui با نرم افزار های طراحی گرافیکی همچون فتو شاپ طراحی می کنند. تا بتوان از روی آن توسط کد های html5 و css3 و javascript دقیقا همان طرح را پیاده سازی کرد.

طراحی سایت اختصاصی باpsd

2. هماهنگ کردن قالب با سیستم مدیریت محتوا وردپرس

پس از طراحی قالب html می بایست پوسته توسط کد های php و توابع وردپرس برنامه نویسی گردد تا قالب پویا شده و قابل استفاده در وردپرس گردد.

3. بارگذاری و رفع باگ های احتمالی پوسته

پس از هماهنگ کردن قالب با وردپرس و بارگذاری آن نوبت تست و رفع باگ های احتمالی می باشد.

قیمت طراحی سایت اختصاصی

با توجه به حجم کار و میزان ابتکار در این قالب ها و همچنین میزان کد نویسی اختصاصی می توان گفت قیمت طراحی سایت های سفارشی همیشه مبلغ قابل توجهی خواهد بود. البته نا گفته نماند برخی به اسم طراحی سایت اختصاصی قالب های آماده خود را سفارشی سازی کرده و به قیمت های کم به مشتریان خود قالب می کنند.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت اختصاصی می توانید از ابزار تعیین هزینه طراحی وب هامان کمک بگیرید.

همچنین بخوانید...!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *