کرونا و علائم آن

علائم ویروس کرونا COVID-19 و پیشگری از آن

همه چیز درباره‌ی پیدایش و پیشگیری از ویروس کرونا و لزوم استفاده از فروشگاه های اینترنتی

سازمان جهانی بهداشت ، who در دنیا به دنبال ردیابی و حذف ویروس جدید که از خانواده ویروس کرونا به نام« کوید-۱۹ » ( COVID-19 ) است.
ویروس کرونا هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در ایران و اروپا و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است.

آنچه در این مقاله می خوانید ...


علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، ممکن است بیماری در برخی دیگر بدتر باشد و حتی منجر به مرگ شود.

اما ویروس کرونا چیست و تا چه اندازه خطرناک است؟ علائم کرونا چیست؟ کرونا درمان دارد؟ راه پیشگیری از کرونا چیست؟ واکسن کرونا چه زمانی آماده می‌شود؟ در این مقاله قصد داریم شما را با همه چیز درباره کرونا آشنا کنیم.

راه‌های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و علائم کرونا

تا الان بیش از هزاران نفر به این ویروس آلوده شده‌اند و تعداد زیادی جان خود را از دست داده‌اند. در این بین تعدادی از افراد ناقل به این ویروس نیز درمان شده‌اند.

بیشترین میزان فراگیری ویروس در چین مشاهده شده اما موارد بسیار زیادی هم در کشورهای دیگر از جمله ایران و ایتالیا دیده شده است.

ویروس کرونا corona

با داشتن اطلاعات از علائم کرونا و رعایت نکات بهداشتی ارائه شده از سوی سازمان بهداشت جهانی که در این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم، از سلامت خود و دیگران محافظت کنید.

دستان خود را به طور مرتب با صابون بشویید

چندین بار و با دقت دستان خود را با صابون یا ماده ضدعفونی کننده حاوی الکل تمیز کنید.

شستن دست‌ها با صابون ویروس‌هایی را که ممکن است به دست‌های شما منتقل شده باشند، از بین می‌برد.

فاصله 2 متری استاندارد با دیگران را رعایت کنید

با کسانی که در حال سرفه یا عطسه هستند، حداقل دو متر فاصله داشته باشید.

هنگام سرفه و عطسه براق از بینی و دهان افراد به بیرون پرتاب می‌شود. اگر شما به آن‌ها خیلی نزدیک باشید و فرد دیگر ناقل ویروس کرونا باشد، این ذرات ریز که حاوی ویروس COVID-19 هستند از طریق تنفس به بدن‌ شما وارد می‌شوند.

از تماس دست‌ها با چشم‌ و بینی و دهان خود داری کنید

از تماس دست‌ خود با چشم و بینی و دهان بپرهیزید.

دست‌ها با سطوح مختلفی درگیر هستند و ممکن است ویروس کرونا را روی سطح خود داشته باشند. زمانی که دست‌ها به ویروس کرونا آلوده شوند،
به راحتی می‌توانند ویروس را به چشم‌ها و بینی و دهان انتقال دهند و از این طریق ویروس وارد بدن شما شده و شما را مبتلا کند.

بهداشت سیستم تنفسی خود را تمرین کنید

اطمینان پیدا کنید که شما و اطرافیان‌تان بهداشت دستگاه تنفسی را رعایت می‌کنند. این به معنی پوشاندن دهان و بینی با داخل آرنج یا دستمال هنگام عطسه و سرفه و دور انداختن دستمال به سرعت است.

برای پیشگیری ازابتلا به ویروس کرونا به توصیه‌های مراکز بهداشت عمل کنید

از جدیدترین اطلاعات و اقدامات در مورد ویروس COVID-19 مطلع باشید و توصیه‌های مراکز بهداشت یا محل کار خود را در مورد اینکه چطور از خود و دیگران در برابر ویروس COVID-19 محافظت کنید، جدی بگیرید.

خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام دهید

از طریق فروشگاه های اینترنتی به راحتی میتوانید آنچه نیاز دارید انتخاب و بدون صرف وقت آن را سفارش دهید.
این روز ها با وجود ویروس کرونا بهترین و کم دردسرترین راه برای رفع نیاز های خود استفاده از خرید اینترنتی است، اما نه هر خریدی! بسیاری از افراد اقدام به خرید اجناس از کانال های تلگرام و یا پیج های اینستاگرامی میکنند که کار خطرناکی است.

فروشگاه اینترنتی

اگر فروشنده هستید بهترین زمان برای ورود به این بازار بزرگ اینترنت با کاربران بسیار زیاد آن است.
handmade leather

[wpseo_address id=”0″ hide_name=”true” hide_address=”true” oneline=”false” show_state=”true” show_country=”false” show_phone=”true” show_phone_2=”true” show_fax=”true” show_email=”true” show_url=”false” show_vat=”false” show_tax=”false” show_coc=”false” show_price_range=”false” show_logo=”false” show_opening_hours=”false” hide_closed=”false”]

سفارش طراحی سایت

همچنین بخوانید...!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *