طراحی سایت ارزان

قیمت طراحی سایت ، مانند خدمات دیگر کسب و کارها با توجه به پارامترهای مختلفی همچون زمان مصرفی ، هزینه، مهارت و هنر و... محاسبه و مشخص می گردد.

تیم مهندسی هامان وب برای کاهش قیمت خدمات و طراحی سایت ارزان از همپوشانی خدمات مورد نیاز مشتریان استفاده کرده یعنی با ارائه سایت های از پیش طراحی شده و تغییرات مشخص (تغییر رنگ ، لوگو ، تصاویر و...) در آن ها مدت زمان انجام پروژه را به صورت قابل توجهی کاهش داده ، تا بتواند نیاز آنها را برای طراحی سایت با اندک هزینه ای رفع نماید.

احتمالا با سرچ طراحی سایت ارزان در موتورهای جستجو به قیمت های متفاوتی بر خورده اید. باید به این مورد توجه داشت که راه های زیادی برای کاهش هزینه ها وجود دارد که در این مورد می توان به موارد زیر اشاره کرد.


طراحی وبسایت با سایت سازها

سایت سازها، ابزاری برای طراحی سایت ارزان در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی هستند. برای استفاده از این ابزار ها می بایست ابتدا در سایتی که این ابزار را ارائه می دهد ثبت نام کنید و سپس با آموزشی که می بینید سایت خود را طراحی و برون سپاری نموده یا بر روی میزبانی که خود سایت در اختیار شما می گذارد بارگذاری نمایید.


طراحی سایت ارزان با پرتال

چون استفاده از سایت ساز ها کمی پیچیده به نظر می رسد برخی از همکاران ما شروع به طراحی سایت پرتال نمودند در این گونه سایت ها به مانند پورتال های سازمانی یک بیس برای تمام سایت ها در نظر گرفته و با توجه به در خواست کاربران امکانات جدید به آنها اختصاص می دهند. در پرتال ها معمولا چندین پوسته مختلف موجود بوده که با توجه به کاربردها و امکانات مورد نیاز کاربران مبلغ آن ها متفاوت می باشد.


تفاوت سایت های ارزان هامان با پرتال و سایت سازها

تیم هامان برای طراحی سایت ارزان خود از cms وردپرس برای تک تک سایت ها استفاده می نماید تا برخی از ضعف های دو مورد اشاره شده را پوشش دهد.

ما با این کار خواستیم تا افرادی که توانایی بهبود سایت خود را دارند بتوانند به راحتی از هر لحاظ سایت خود را توسعه دهند.بسته های پیشنهادی طراحی وب سایت ارزان

تیم مهندسی هامان با در نظر گرفتن تمامی جوانب طراحی سایت و سلایق مشتریان خود سه پلن زیر را پیشنهاد می دهد :


شخصی

قیمت طراحی سایت ارزان

طراحی با وردپرس + هاست 200 مگابایت + دامین ir

قیمت : 169.000

زمان تحویل : 1 روز

شرکتی

قیمت طراحی سایت ارزان

طراحی با وردپرس + هاست 1 گیگابایت + دامین ir + پشتیبانی + درج محتوای اولیه

قیمت : 429.000

زمان تحویل : 2 روز

فروشگاهی

قیمت طراحی سایت ارزان

طراحی با وردپرس +هاست 5 گیگابایت + دامین ir + پشتیبانی + درج محتوای اولیه

قیمت : 749.000

زمان تحویل : 1 هفتهتـــــوجه : هزینه طراحی وب سایت در هر بخش شامل هزینه هاست، دامین، آموزش مدیریت وب سایت و تصاویر گالری می باشد.


قیمت طراحی سایت ارزان و اقتصادی

در انتها اگر می خواهید از بسته های پیشنهادی طراحی سایت ارزان ما استفاده نمایید می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید:


با یکی از شماره های تماس در پابرگ تماس گرفته و بسته مورد نظر خود را سفارش دهید.

با استفاده از فرم درخواست تماس نیاز خود را مطرح کنید تا متخصصان ما با شما تماس بگیرند.

به دفتر کار ما واقع در مجتمع تجاری ساینا تشریف آورده و حضورا بسته پیشنهادی مورد نظر را سفارش دهید.